Astroloji
Günlük Yorumlar

Astroloji, gezegen ve yıldızların insanların üzerindeki etkisini yorumlayan bir bilim dalıdır. İnsanoğlunun yazılı tarihinin başından beri var olan astroloji bilimlerin en eskisidir. Astroloji kader değildir, herşey insanın kendi elindedir. Astroloji dönemleri inceler, fırsat alanlarını, şanslı zamanları, doğum haritanızda sizi kısıtlayan, zorlayan alanları, gecikmeleri gösterir.

Koç
Hayatınızdaki önemli kadınlarla olan ilişkilerinizi düşünebilirsiniz. Zarar görme ihtimallerinizi değil bunu hayatınız için nasıl faydaya ve kazanca dönüştüreceğiniz üzerine kafa yormalısınız. Finansal sonuçlar beklediğiniz işlerinizden haberler alabilir, kalıcı bir düzene geçiş yapabilirsiniz.
Boğa
Kariyerinizin gidişatını değiştirecek bazı sorumluluklar gündeme gelebilir. Parasal olarak kısıtlandığınızı düşünseniz de yaptığınız her şeyin geleceğe bir yatırım olduğunu bilmelisiniz. Hayatınızdaki tüm değişiklikleri sorgulayabilir, bu yolda elde ettiğiniz sonuçları daha efektif hale getirebilirsiniz.
İkizler
Bir ya da birden fazla konuda sınandığınızı düşünüyorsanız bunların hepsini tespit etmelisiniz. Kesin bir sonuca varmak için elinizde kesin yargıların olması gerekecektir. Problem yaşadığınız insanlarla olan hukuksal konularda gelişmeler yaşanabilir.
Yengeç
Ailenizdeki kadın figürlerinden öğrenecekleriniz kaçtığınız bazı konuları çözmenizi kolaylaştırabilir. Cesaretinizi ve imkanlarınızı kullanmalısınız. Hayatta bir amacınızın olduğunu hatırlayacağınız ortamlar ve işler gündeminize gelebilir, bunu destekleyecek kişilerle tanışabilirsiniz.
Aslan
Duygusal konularda kararlar almak, aklınızdaki soru işaretlerini paylaşmakla mümkün olabilir. Karşılıklı olarak birbirinize olan sorumlulukları bilmeniz süreci daha ılımlı ve kalıcı sonuçlarla geçirmenizi sağlayabilir. Hem beklentileriniz hem de şaşırtıcı gelişmelerin ışığında hak ettiğiniz gelir ve statüye ulaşabilirsiniz.
Başak
Gündelik yaşamınızda yolunda gitmeyen, sonuç almakta zorlandığınız işleriniz varsa bu konuda destekler alabilirsiniz. Kadın figürler, çalışma arkadaşlarınız ya da sizden yaşça büyük kişilerle yapacağınız görüşmeler etkili olabilir. Yeterli olmadığınızı düşündüğünüz alanlar size yeni başlangıçların kapısını aralayabilir.
Terazi
Aşk hayatınızı ilgilendiren konularda üzerinize düşen sorumluluğun farkında olmalısınız. Bazı gerçekleri konuşmaktan çekinmemelisiniz. Hakkınız olanı almak beklemediğiniz şekillerde önünüze gelebilir.
Akrep
Taşınma işlemlerinize son şeklini verebilirsiniz. Keyfinize ve aynı zamanda ihtiyacınıza yönelik alanlarda olmak motivasyonunuzu ve sorumluluk duygunuzu da besleyecektir. Toksik ilişkilere son vermek isteyeceğiniz bir gündesiniz.
Yay
İşle ilgili yazışmalar, telefon bağlantılarıyla geçen bir gün olabilir. Trafiğinizin yoğun olması dikkatinizin dağılmasına neden olsa da planlı bir şekilde ilerlemek işinizi kolaylaştırabilir. Çalışma ortamınızda yeni kapılar açılabilir, revizeye gittiğiniz konuların sonuçlarını elde edebilirsiniz.
Oğlak
Parasal konularda tıkanıklıkları çözecek, yatırımlarınızı destekleyecek gelişmeler sözkonusu olabilir. Özellikle ortaklı işlere ve tekliflere açık olduğunuz bir gündesiniz. Üzerinizdeki gerginliğin etkisini kaybetmesi hislerinizi ifade etmenizi, işinize ve amacınıza odaklanmanızı kolaylaştıracaktır.
Kova
Bugün parladığınızı hissedebilirsiniz. Zorlamak yerine anlamaya çalışmak ve buna yönelik tutumlar sergilemek yaşam kalitenizi arttıracaktır. Gayrimenkul, toprakla ilgili işlemleriniz varsa ya da bu konuda bir adım atmanız gerekiyorsa içinde bulunduğunuz maddi durumun farkında olarak ilerlemelisiniz.
Balık
Bazı konuları içinizde tutmak istemeyebilirsiniz. Ancak dışa vurmak konusunda yeni yöntemler, güveneceğiniz yeni insanlar keşfetmek durumunda olduğunuzu bilmelisiniz. Çevrenize olan bakış açınızı yenilerken geçmişte yaşadıklarınızı, yaşamak zorunda kaldıklarınızı da hesaba katmalısınız.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.